БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Активність користування медичними послугами серед застрахованих продовжує зростати

08.06.2022

Про це зазначили в департаменті особистого страхування «Страхової компанії «ІНГО».

За підсумками травня 2022 року «ІНГО» організувала та сплатила медичних послуг загальною вартістю понад 21,1 млн. грн. Кількість таких послуг у порівнянні з квітнем збільшилася на 58%. Інтенсивність звернень щодо медичної допомоги збільшилася з 500 до 750 на день.

«Ми ще не вийшли на довоєнні показники, але позитивна динаміка говорить про стабільне відновлення активності наших клієнтів», - зазначив заступник голови правління Сергій Майстренко. – «Компанія відновила роботу медичного контакт-центру у цілодобовому форматі. В найближчому майбутньому ми очікуємо на збільшення навантаження».

Протягом травня ІНГО організувала та сплатила для своїх застрахованих майже 9500 медичних послуг. Найбільше з них припадає на медичні консультації (38%) та лікарські препарати (31%). Також досить часто зверталися по стоматологічні послуги (11%) та для отримання інструментальної діагностики (11%). Решта - лікувальний масаж, вітамінізація, офтальмологія, ведення вагітності, денний стаціонар та госпіталізація.

Також протягом травня постраждалими внаслідок нещасних випадків було заявлено випадків на суму понад 3 млн грн. З них на 400 тис грн вже здійснено виплат, а інші перебувають в процесі збору необхідних для цього документів.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%