БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Акція для автомобілістів: замовляйте страховку на авто і отримуйте річну карту допомоги в дорозі INGOASSISTANCE в подарунок

25.03.2019 1 хвилина

Страхова компанія "ІНГО Україна" з 1 листопада до 31 грудня 2018 року для своїх клієнтів проводить акцію - "IngoAssistance". При покупці полісів ОСЦПВ з добровільним розширенням цивільної відповідальності (ДЦВ) або КАСКО від 10 000 грн кожен клієнт отримує карту допомоги в дорозі "IngoAssistance" в подарунок!

 

Акція поширюється тільки на м.Київ і Київську область при купівлі полісу онлайн або в нашому головному офісі за адресою: м Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 33. У разі позитивного відгуку територіальне покриття акційної пропозиції буде розширено й на інші регіони.

Карти допомоги в дорозі по Автоцивілці і КАСКО включають в себе: евакуацію автомобіля з місця ДТП і з місця поломки; заміну колеса на штатне запасне; таксі, якщо евакуюють авто; доставку палива; запуск двигуна за допомогою стороннього джерела живлення (в межах лімітів за картками).

Як взяти участь в акції?

1. Замовляйте поліс ОСЦПВ зі збільшенням ліміту ДЦВ (на суму від 200 грн) або поліс КАСКО (на суму від 10 000 грн) онлайн або в головному офісі

2. Оплатіть страховий платіж

3. Заберіть карту допомоги в дорозі при отриманні договору

 

З повними офіційними умовами проведення акції "IngoAssistance" можна ознайомитись тут

 

Хочете взяти участь в акції або залишилися питання? Дзвоніть за телефонами:

(044) 364 90 77 (телефон відділу продажів)

0 800 305 553 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%