Об'єкт страхування
Збитки завдані кібер атакою
Понесені в результаті перерви виробництва, втрати і відновлення даних, реакція на інцидент
Розслідування інциденту, а також кібер-злочину з метою фінансової вигоди (шахрайство)
Страхові ризики
 1. Основне покриття:
  Реагування на кібер інціндент.
  Покриває витрати на послуги експертів в сфері кібер-безпеки, залучених для оперативного реагування, втручання і припинення кібер-атаки.
  Покриваються кіберінциденти: DDoS атаки, фішинг, кібер-здирництво (кріптолокери), крадіжка даних, знищення даних, хакерська атака (отримання контролю над IT-системою), атаки на POS-термінали, комп'ютерний вірус, хактивізм і багато інших.
 2. Перерва у виробництві і втрата прибутку (простих окремих бізнес процесів; непрацездатність бізнесу в цілому)
  Відшкодування втраченого прибутку, в результаті порушення роботи IT-систем і веб-сайту через кібер-атаки. Обсяг такого прибутку розраховується на основі даних про обіг компанії за попередні роки, а також плану на поточний період.
 3. Кібер-здирництво (Кріптолокерство)
  Відшкодування викупної суми, сплаченої вимагачам, за дешифрування заблокованої інформації підприємства, а також у зв'язку з погрозами про знищення / пошкодження ІТ-інфраструктури і даних.
 4. Відповідальність перед третіми особами (крадіжка персональних даних)
  Відшкодування збитків завданих третім особам внаслідок вчинення кібер-атаки на страхувальника, відповідно до їх вимог і / або згідно з постановами суду.
 5. Соціальна інженерія (фішинг)
  Покриває втрату грошових коштів і активів Страхувальника, яка сталася в результаті і за допомогою застосування технологій соціальної комп'ютерної інженерії.
 6. Додаткове покриття:
  - Розслідування інциденту (яка кількість даних втрачено, причина атаки і т.д.);
  - Кризова комунікація (послуги третіх осіб для відбілювання репутації);
  - Витрати на відновлення даних (наприклад, якщо не робилося резервне копіювання і інформація є тільки в паперовому вигляді, витрати на залучення фахівця для внесення інформації в базу);
  - Покриття штрафних санкцій з боку державних органів (через кіберінцидент Клієнт порушив терміни подання звітності тощо).
Необхідна інформація для оцінки ризику?
 • Направляємо анкету для заповнення (основна інформація: оборот компанії, обсяг персональних даних, 5 великих контрактів із зазначенням сфери діяльності партнерів (телеком / банківський сектор / енергетика і т.д.);
 • Необхідний ліміт відповідальності (мінімальний 1 млн дол. США);
 • Запитуване покриття (моделюємо виходячи з потреб Клієнта).