Комерційна
нерухомість

Експертна оцінка

Сергій Департамент корпоративного страхування

Фінансові збитки комерційної нерухомості

Комерційна нерухомість підвладна нізці ризиків, серед яких в першу чергу слід відзначити пожежі.

За статистикою, протягом 2019 року в Україні сталося 2459 пожеж, а прямі збитки склали 573 млн 810 тис грн або 25,8% від загальної суми прямих збитків; непрямий збиток склав 1 млрд 50 млн 670 тис грн або 12,5% від загальної суми непрямих збитків.

Для складів пожежі можуть набувати просто катастрофічних масштабів, враховуючи високу концентрацію товарних цінностей на 1 м2 та швидкість поширення вогню. Наприклад, одна з виплат страхового відшкодування ІНГО за збитком на складському комплексі сягнула 37 млн дол США.

Для офісів та торгівельних центрів найбільшим ризиком є перерва у виробництві, що виникає після настання будь-якого інциденту на території. Часто такі ситуації вже є наслідком, які призводять до подальших фінансових збитків в результаті втрат, що несуть орендарі.

Широке покриття ризиків

Великий досвід у врегулюванні складних збитків та компетенції експертів ІНГО дозволяють нам сьогодні забезпечувати широке покриття ризиків наших клієнтів. Окрім відшкодування прямих збитків майну, компанія враховує цілу низку додаткових збитків, які можна мінімізувати або компенсувати.

Наприклад, витрати на пожежогасіння: покриваються витрати на відновлення до робочого стану засобів пожежогасіння (після їхнього використання/ спрацювання під час пожежі): перезарядка вогнегасників, заміна спринклерних голівок, заміна порошкових систем пожежогасіння тощо.

Витрати на розчистку території: покриваються витрати на демонтаж та вивезення майна пошкодженого в наслідок настання страхового випадку;

Витрати на оплату професійних послуг: покриваються витрати на спеціалістів (архітектори, інженери, консультанти), послуги яких можуть знадобитися в процесі підготовки до відновлення застрахованого майна.

Додатково компанія готова запропонувати покриття ризику тероризму, що зазвичай є виключенням у стандартному страховому покритті. Працюємо з міжнародними аудиторами стосовно перерви виробництва, завдяки чому справедливо оцінюємо розмір збитків, що настають в результаті перерви у виробництві.

Перестрахування забезпечено капіталом перестраховиків з рейтингом фінансової надійності не нижче (А-) А.М.Best

Зв'язатись з експертом

Сергій Департамент корпоративного страхування

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%