Альтернативна
енергетика

Експертна оцінка

Андрій Департамент корпоративного страхування

Захист об'єктів альтернативної
енергетики

Альтернативна енергетика в Україні представлена переважно сонячними та вітряними станціями. Саме цей сегмент найбільш активно розвивається, проте, як і інші, підвладний ряду ризиків.

Для об’єктів СЕС найбільшим ризиком, як не дивно, є залиття. Технологічний процес на сонячних станціях побудований таким чином, що вимагає великої кількості відкритої води у безпосередній близькості. Не менш високим є ризик пожежі, а також крадіжки ліній електропередачі, що ведуть від станції безпосередньо до розподілювача.

Порушення роботи станцій часто призводить до повної чи часткової зупинки ємностей, а це означає відхилення від контрактних зобов’язань щодо постачання енергії. Доставка нових агрегатів та запчастин для відновлення експлуатації вимагає тривалого часу, отже збільшує перерву у виробництві. Схожі втрати виникають і на вітряних станціях, враховуючи трудомісткі тривалі ремонтні роботи вітряків та нестачу спеціалізованої техніки та кранів.

1 ГВт застрахованих потужностей

ІНГО стратегічно орієнтується на альтернативну енергетику як один з найбільш перспективних енергетичних сегментів в країні.

Завдяки підтримці західних партнерів ми вже убезпечили об’єкти альтернативної енергетики загальною потужністю понад 522 МВт. До кінця 2020 року компанія планує застрахувати підприємства, що виробляють 1 ГВт енергії. Лише протягом 2019-2020 року ІНГО страхувала будівельно-монтажні ризики на таких об’єктах загальною страховою сумою понад 17,3 млрд грн.

Компанія готова комплексно застрахувати об’єкти від повного набору ризиків як зовнішнього впливу, перерви у виробництві, ризиків несправності електронного та іншого обладнання, так і від шкоди третім особам. Пропонуємо рішення під проєкти, що фінансуються західними інвесторами (ЄБРР) та за якими висуваються дуже високі вимоги безпеки для захисту інвестицій.

Зв'язатись з експертом

Андрій Департамент корпоративного страхування

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%