Альтернативна
енергетика

Експертна оцінка

Андрій Департамент корпоративного страхування

Чому альтернативній енергетиці потрібен страховий захист?

- Незважаючи на ствердження виробників і проектантів обладнання для альтернативної енергетики про його непідвладність діям граду, сніжних покровів і можливості крадіжок, вітчизняні страховики вже мають досвід врегулювання наслідків пожеж і затоплень сонячних електростанцій, крадіжок сонячних панелей та недоліків монтажу окремих потужностей.


- Порушення роботи станцій може закінчитися частковою або повною зупинкою ємностей, що призводить до відхилення від контрактних зобов’язань постачання енергії.


- Необхідність тривалого часу для поставок нових агрегатів і запчастин з-за кордону, трудомісткі ремонтні роботи та нестача спеціалізованої техніки для ремонту та відновлення пошкоджених об’єктів альтернативної енергетики провокують довготривалі простої господарської діяльності та значні втрати прибутку.

1 ГВт застрахованих потужностей

- Убезпечено 522 МВт потужностей об’єктів альтернативної енергетики

- Лише протягом 2019-2020 років застраховано будівельно-монтажних ризиків у галузі альтернативної енергетики, загальною вартістю понад 17,3 млрд грн.

- до кінця 2020 року планується застрахувати підприємства, що виробляють 1 ГВт енергії

Чим ми можемо бути корисні:
- Формуємо комплексні рішення, що враховують специфіку проектів альтернативної енергетики та властиві їм ризики на всіх етапах реалізації проекту, починаючи з перевезення обладнання на місце монтажу та закінчуючи експлуатацією


- Пропонуємо рішення під проєкти, що фінансуються західними інвесторами


- Надаємо страхове покриття, що відповідає високим вимогам захисту інвестицій

Зв'язатись з експертом

Андрій Департамент корпоративного страхування

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%