БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Про тенденції ринку ОСЦПВ в Україні

27.02.2014 1 минута

Інтевью дає Ольга Погоріла, начальник управління андеррайтингу.

Чи правда, що недавно подорожчала «автоцивілка»? На скільки і з чим це пов'язано?

 - Більшість гравців ринку ОСЦПВ в Україні підняли свої ціни на цей вид страхування в травні-червні 2014 року на 30-35%. Причинами цього кроку стали як підвищення вартості ремонтно-відновлювальних робіт транспортних засобів, так і зміни умов роботи на цьому сегменті страхового ринку, ініційовані МТСБУ.

 Чи змінилася середня сума виплати? Терміни врегулювання? Чи є надії на позитив?

- З січня 2014 року спостерігається зростання середньої вартості ремонтно-відновлювальних робіт, що безпосередньо пов'язано з девальвацією гривні і зростанням цін на запчастини транспортних засобів. Щодо термінів врегулювання, існує пряма мотивація МТСБУ для страховиків для зменшення термінів виплати відшкодування, а в майбутньому планується посилити вплив цього показника через систему «зв'язування засобів», яка активно обговорюється в пресі і була затверджена президією МТСБУ влітку 2014 року.

 Чи згодні ви, що кількість компаній, що мають ліцензію на «автоцивілку», до кінця року помітно зменшиться?

 - На сьогодні тенденції такі, що до кінця року, а саме після листопада, є ймовірність того, що деякі страхові компанії підуть з ринку ОСЦПВ. Якщо ж будуть зміни в законодавчій базі щодо формування базового гарантійного внеску в централізованому страховому резервному фонді захисту потерпілих у ДТП, то можливі варіанти.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%