БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Кількість страхових звернень за медичною допомогою у вересні зросла на 20%

13.10.2021

Страхова компанія «ІНГО» фіксує ріст звернень за програмами медичного страхування. У вересні до нас звернулося на 20% більше застрахованих, ніж минулого місяця.

Виплати за зверненнями вересня ще тривають. Проте за прогнозами загальний розмір виплат зростатиме і надалі та збільшиться на 23%, що загалом становитиме 28-29 млн грн. У серпні 2021 року «ІНГО» вже відшкодувала майже 23 млн. грн. за надання медичної допомоги застрахованим, що на 4% більше, ніж у липні того ж року.

«У жовтні ми очікуємо черговий виток зростання показників на рівні не менше 30%. Адже окрім фактору сезонності, на нас чекає черговий спалах коронавірусу», – розповів Сергій Майстренко, заступник голови правління компанії «ІНГО».

Аби впоратися з новою хвилею захворюваності (в тому числі інфікованих СOVID-19), компанія посилила сервісний підрозділ, який надає консультаційну та організаційну допомогу. Кількість співробітників контакт-центру збільшено, всі вони мають медичну освіту та пройшли спеціальне навчання.

«ІНГО» входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%