БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Подвійне зростання виплат за договорами страхування від нещасного випадку у квітні

20.04.2022

Протягом перших двох тижнів квітня 2022 року за договорами страхування від нещасних випадків проведено виплат на суму 350 тис. грн., що вдвічі більше, ніж у березні поточного року.

Це стало можливим завдяки покращенню ситуації у низці українських міст та спрощенню подачі заяв на відшкодування. Нагадуємо, що на період воєнного стану для розгляду страхових справ на будь-яку суму можна надсилати копії документів у будь-який зручний спосіб (чати, електронна пошта).

«Нам приємно усвідомлювати, що для кожного нашого клієнта страхове відшкодування сьогодні може стати ще доречнішою фінансовою підтримкою, ніж зазвичай», - зазначив заступник голови правління Сергій Майстренко.«Тому ми продовжуємо працювати і будемо робити все можливе для швидких виплат для наших клієнтів незалежно від того де саме вони зараз перебувають».

Нагадуємо, що більшість договорів по страхуванню від нещасних випадків мають покриття «Весь світ». Тобто дія договору поширюється на будь-які країни світу, що особливо актуально для тимчасово переселених осіб.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%