БETA-ВЕРСІЯ

Назад

На 37% зросли виплати за полісами медичного страхування

19.11.2021

Cтрахова компанія «ІНГО» сплатила понад 220 млн грн за полісами добровільного медичного страхування за 9 місяців 2021 року. Це на 37% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Заступник голови правління компанії Сергій Майстренко зазначає, що головна причина такого зростання пов’язана зі збільшенням кількості застрахованих. Разом з тим покращується покриття страхових полісів, в результаті чого зростає обсяг зібраних премій. За 9 місяців 2021 року продаж полісів добровільного медичного страхування (ДМС) «ІНГО» збільшився на 26,3%. За його словами, позитивна динаміка на ринку спостерігалася ще до епідемії, а коронавірус лише посилив її, створивши ще більшу потребу в якісній медичній допомозі.

«Ми забезпечуємо цю потребу. Статистика продажу полісів добровільного медичного страхування показує, що довіра до нього зростає. Зараз все більше наших клієнтів обирають розширене покриття, яке дає більше можливостей», - розповідає Сергій Майстренко.

Після вимушеної перерви минулого року, цьогоріч застраховані стали частіше звертатися по медичні послуги, що в свою чергу сприяло зростанню показників виплат. Також серед опосередкованих причин називають інфляцію.

Добровільне медичне страхування (ДМС) є сучасним та ефективним засобом планування витрат на медичне обслуговування. Гарантує отримання медичної допомоги та повну або часткову компенсацію витрат на медикаменти за рахунок страхової компанії.

АТ «Страхова компанія «ІНГО» має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. «ІНГО» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 15.11.2021 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «у розвитку».

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%