БETA-ВЕРСІЯ

Назад

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ АУДИТУ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ АТ«СК«ІНГО»

28.10.2020 1 минута

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНГО»,    відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов`язкового аудиту  фінансової звітності Товариства  затвердженого рішенням Правління компанії №1  від  01.02.2019 р.  оприлюднює інформацію щодо:

  • допуску  учасників:
  1. ТОВ «ЕЙЧ ЕЛ БІ Юкрейн»  ЄДРПОУ 23731031; 
  2. Аудиторська фірма «ТОВ «Конслтінг ЛТД» ЄДРПОУ  19029087

до участі у проведенні конкурсу  з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів аудиту за  9 місяців 2020 року, річну -2020 рік. 

  • відмови  в участі у конкурсі та відхилення пропозиція   Товариства з обмеженою відповідальністю «Аудиторська фірма «НВ Консалтинг»  ЄДРПОУ 42012144,  відповідно ст. 29  ЗУ  «Про аудит фінансової звітності  та аудиторську діяльність».
Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%