БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Системи інтелектуального страхування з використанням телематики витіснять інші – експерт

25.10.2021

Складніші та розумніші системи телематики в автострахуванні з часом витіснять решту інших, прогнозує Микола Матика, керівник департаменту страхування автопарків компанії «ІНГО», яка впроваджує нову систему автострахування.

Телематика, яка використовується страховими компаніями всього світу вже понад 10 років, продовжує розвиватися, зокрема в Україні. Все розпочиналося з простої схеми, що працює за принципом «pay as you drive» (плати тоді, коли ти їздиш). Тобто вартість страхування залежить лише від кількості кілометрів, що проїхало авто.

«Проте останнім часом більш ефективним та обґрунтованим виглядає інший підхід – «pay how you drive» (плати так, як ти їздиш), – вважає Микола Матика. – «Завдяки спеціальному обладнанню під час поїздки система аналізує цілу низку параметрів та не просто фіксує їх, а й мотивує водіїв до змін в стилі керування».

Цей підхід є більш зваженим та індивідуальним. Він дозволяє чітко розуміти чому користувач має саме такий скорінговий бал і відповідний страховий тариф.

«Наприклад, система показує, що водій їздить на 90 балів, тобто безпечно. Для такого водія вартість страхування має бути нижчою, ніж середня ринкова», – розповідає Микола Матика. – «Якщо з автомобілями трапляється менше ДТП, зменшується кількість ремонтів та простоїв. А чим менший простій, тим більше автомобіль заробляє. Особливо важливо це для сегментів підприємств з інтенсивним використанням авто»

Окрім того, телематичні системи фіксують факт ДТП та визначають його наслідки, що дає можливість власнику та страховику швидко реагувати.

Також завдяки телематичним приладам компанії з великими автопарками можуть економити не лише на страхуванні автомобілів, а й на витратних матеріалах.

Страховий продукт поки що пропонується лише юридичним особам, але в перспективі буде доступним і для звичайних водіїв. Адже відповідно до світової практики саме вони складають 80% всіх користувачів телематичного страхування.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%