БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Попри ситуацію з Сovid-19, ІНГО продовжує допомагати з лікуванням критичних захворювань

28.10.2021

Страхова компанія «ІНГО», незважаючи на епідемію коронавірусу і карантинні обмеження, продовжує допомагати з лікуванням таких критичних захворювань як онкологія, окремими серцево-судинними захворюваннями та проведенням складних нейрохірургічних операцій.

Від початку 2020 року до вересня цього року для лікування в міжнародних медичних центрах було організовано 70 поїздок за кордон. Сума виплат за лікування згідно з програмою «Світова медицина» перевищила 19,5 мільйонів гривень.

«Через епідемію нам довелося скоригувати процес підготовки пацієнта до виїзду, але на лікування за цією програмою коронавірус не вплинув. Довелося готувати додаткові документи, які підтверджували, що людина їде на лікування. Це дозволяло громадянам України перетинати кордон в умовах жорстких карантинних обмежень», - розповіла Марина Зварич, керівниця управління особистого страхування компанії «ІНГО».

За її словами, найчастіше лікування критичних захворювань застрахованих проводиться в Ізраїлі та Іспанії, проте географія надання допомоги за цією програмою не обмежена лише цими країнами. В більшості випадків звертаються по допомогу в лікуванні онкозахворювань.

Програма страхування «Світова медицина» дозволяє лікувати критичні захворювання за кордоном. Вона забезпечує аорто-коронарне шунтування, заміну серцевого клапана, лікування онкозахворювань та проведення складних нейрохірургічних операцій вартістю до 1 млн євро.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%