БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Суттєве зростання кількості наданих медичних послуг у квітні

03.05.2022

У квітні 2022 року страхова компанія ІНГО надала застрахованим особам понад 6 тис медичних послуг за полісами добровільного медичного страхування. Це майже в 6 разів більше, ніж у березні і тенденція зростання зберігається. Для оплати медичних послуг та препаратів застрахованих осіб компанія сплатила протягом квітня 2022 року майже 18 млн грн.

«Це говорить про те, що наші клієнти та партнери намагаються повернутися до нормального життя», - коментує ситуацію заступник голови правління Сергій Майстренко. – «Все більше медичних закладів відновлюють свою роботу у звичному форматі, а застраховані особи звертаються по стандартні медичні послуги. Протягом квітня кількість звернень виросла в середньому з 400 до понад 500 на день. Тому ІНГО ще на годину продовжила час роботи контакт-центру», - уточнив Сергій Майстренко.

Найчастіше люди зверталися за консультацією лікаря – 2 240 разів. Понад 2 000 разів ІНГО сплачувала купівлю медикаментів. Понад 650 разів було організовано інструментальну діагностику та стоматологічну допомогу. Серед решти – лікувальний масаж, вітамінізація, офтальмологія, ведення вагітності, денний стаціонар та госпіталізація.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%