БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Компанія ІНГО застрахувала безпілотну авіаційну систему вартістю 200 тис доларів

31.05.2021

Cтрахова компанія «ІНГО» застрахувала безпілотну авіаційну систему та супутнє обладнання загальною вартістю 200 тисяч доларів.

Це перший договір страхування безпілотного літального апарату.

Клієнт застрахував безпілотне повітряне судно, встановлені на ньому прилади для фото- та відеозйомки, систему вертикального злету та посадки, допоміжне обладнання та запасні частини, а також наземну станцію контролю.

ІНГО страхує цю техніку на період транспортування та участі в демонстраційних польотах в Саудівській Аравії.

Нагадаємо, що наші експерти розробили програму страхування безпілотних літальних апаратів. З її допомогою можна захистити не лише сам БПЛА від аварій, а й застрахувати відповідальність перед третіми особами за шкоду здоров’ю або життю, майну, заподіяну в процесі експлуатації літального пристрою.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%