БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Послуги медичної авіаевакуації для клієнтів ІНГО відтепер доступні і в Україні

26.04.2021

Відтепер для застрахованих осіб ІНГО доступні медичні авіаевакуації гвинтокрилами та літаками по всій території України, навіть з віддалених та важкодоступних її куточків. 

Це стало можливим завдяки угоді між партнерською асистуючою компанією ІНГО – Савітар Груп та Спеціальним авіаційним загоном оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС. Переговори тривали з 2019 року і завдяки розширенню авіапарку українських рятувальників така співпраця стала можливою. 

Раніше для авіаевакуації застрахованих осіб використовувалися літаки з-за кордону – це потребувало значно більше часу і спеціальних умов для посадки, оскільки використовувалися малі літаки. Нині ж завдяки співпраці Савітар Груп та ДСНС медична евакуація стала оперативнішою та доступнішою.

Для евакуації застрахованих осіб спецпідрозділ ДСНС використовує понад 10 різноманітних повітряних суден – літаки Ан-26, Ан-30 Ан-32П, гвинтокрили Мі-8МТ, ВС 117 С-2, ЕС225LP, єврокоптери. Деякі з цих бортів можуть робити посадку практично будь-де, це безперечно робить евакуацію можливою з будь-яких, навіть важкодоступних, місць країни. 

На повітряних суднах встановлене спеціальне медичне обладнання, яке відповідає вимогам оснащення машин швидкої невідкладної допомоги. Це дозволяє забезпечити оперативне перевезення хворих з проблемами будь-якої складності до спеціалізованих медичних закладів найшвидшим способом. 

Ще один партнер ІНГО – медична клініка «Універсум» – провела для свого медперсоналу спеціальні тренінги і тепер 24/7 готова залучитися до авіаевакуації. Борти здатні підготуватися до зльоту протягом за 3 години від моменту отримання виклику.

Опцією авіаевакуації на території України насамперед можуть скористатися особи, які виїжджають на відпочинок на гірськолижному курорті в Україні та страхуються за програмою «Активна зима. Україна». Також швидку невідкладну медичну допомогу за особливих обставин можуть надати авіатранспортом і для клієнтів, застрахованих за іншими страховими програмами. 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%