БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Протягом останньої доби майже втричі збільшилася кількість звернень щодо реєстрації ДТП

11.12.2020

Увага: погіршення погодних умов!

 

Протягом останньої доби майже втричі збільшилася кількість звернень щодо реєстрації ДТП. Департамент врегулювання збитків приймає заяви на відшкодування у звичайному режимі та запевняє, що ситуація жодним чином не впливатиме на терміни та якість врегулювання страхових справ.

Також у зв’язку зі складними погодними умовами зростає ризик травмування. Будь ласка, будьте обережні. Для того, щоб правильно оформити страховий випадок та отримати відшкодування за полісом страхування від нещасного випадку, дотримуйтесь рекомендацій спеціалістів компанії. Докладніше за посиланням 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%