БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Переможець спільної акції NESCAFÉ і ІНГО Україна Життя "10 000 грн протягом 10 років"

25.03.2019 1 минута

Підведено підсумки спільної акції NESCAFÉ та страхової компанії «ІНГО Україна Життя». Переможницею стала Марія Григорівна з Івано-Франківська. 6 липня 2018 року вона підписала договір страхування життя, завдяки якому отримуватиме 10 000 грн. протягом 10 років. Загальна сума призового фонду перевищить 1 млн 200 тис грн. завдяки інвестиційному доходу, який буде нараховано за ці роки.

Саме так працює накопичувальне страхування життя. Страхувальник укладає договір на визначену ним суму накопичення, вносить перший платіж і одразу підпадає під захист страхової компанії. В процесі накопичення по договору нараховується додатковий інвестиційний дохід. Також застрахована особа отримує виплати у разі настання страхового випадку, а після закінчення терміну дії договору - всю суму накопичення.

Як не дивно, пані Марія каже, що дуже сподівалась на перемогу в акції, хоча ніколи в житті не вигравала великих призів. Підтримати переможницю приїхав її син Василь. Саме він та інші діти Марії Григорівни переконали її вирушити до Києва для отримання призу. Хоч не всі рідні та знайомі вірили в реальність того, що відбувається. Ще б пак – приз понад 1 000 000 грн. «Виявилося, що діти були праві і компанії солідні», - каже Марія Григорівна.

«Тепер ми завжди будемо поруч протягом 10 років», - запевнила генеральний директор «ІНГО Україна Життя» Тетяна Рижова, яка від імені компанії підписала договір страхування. – «Такі проекти не лише змінюють на краще життя окремих людей, які перемагають в акції, а й сприятимуть популяризації ідеї страхування життя».

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%