БETA-ВЕРСІЯ

Назад

В зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, в системі організації медичних послуг можливі зміни.

29.10.2020

Шановні клієнти,

Повідомляємо, що у зв'язку з суттєвим погіршенням епідеміологічної ситуації внаслідок захворюваності на COVID-19 медичні заклади перевантажені. Кількість пацієнтів постійно зростає, отже для організації медичних послуг потрібно більше часу. Тому наполегливо просимо планувати свої візити до лікаря за 2-3 дні до бажаної дати, особливо якщо вона припадає на вихідні та святкові дні.

Щоб уникнути зайвих контактів з хворими, без крайньої необхідності не відвідуйте медичні заклади та інші громадські місця із великим скупченням людей. При перших ознаках респіраторного захворювання залишайтеся вдома та звертайтеся до контакт-центру ІНГО для організації медичної допомоги.

Також значно виросла завантаженість ліній контакт-центрів нашої компанії та медичних закладів, тому час очікування на лінії та організації медичних послуг може збільшуватися. Будь ласка, не робіть багаторазових наборів номерів дозвону. Це лише сильніше перевантажує чергу вхідних дзвінків. Якщо не можете дочекатися відповіді оператора, звертайтеся до контакт-центру за допомогою Viber, Telegram, Фейсбук-Messenger, чату (пн.-пт. з 9:00 до 18:00) та форми 103-онлайн на сайті компанії (цілодобово).

Рекомендації застрахованим:

  1. Для організації планового візиту до лікаря звертайтеся до контакт-центру ІНГО за 2-3 дні до бажаної дати.
  2. Не відвідуйте медичні заклади та громадські місця без крайньої необхідності.
  3. При захворюванні залишайтеся вдома та очікуйте на організацію медичної допомоги.
  4. Звертайтеся до контакт-центру ІНГО за допомогою альтернативних каналів (viber, telegram, фейсбук-месенджер, чат та форма 103 онлайн на сайті).

Страхова компанія ІНГО докладає максимум зусиль для виконання взятих зобов’язань та організації медичних послуг в максимально прийнятні терміни.

Офіційне звернення Правління компанії
Сподіваємось на розуміння.
Бережіть себе та своїх близьких.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%