БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Нова розширена програма медичного страхування "Доброполіс на кожен день"

09.11.2023

Страхова компанія ІНГО спільно з медичною мережею "Добробут" у рамках проєкту "Доброполіс" запустила нову комплексну програму добровільного медичного страхування – "Доброполіс на кожен день".

Нова програма суттєво розширяє покриття доступних медичних послуг, забезпечуючи широкий спектр медичної допомоги для дорослих та дітей. До нової програми входять не лише лікування екстрених випадків, але й амбулаторно-поліклінічна допомога (консультації лікарів – в тому числі на дому, інструментальна діагностика, масаж та інше), екстрена та планова допомога у стаціонарі (стаціонарне лікування, хірургічні операції), а також невідкладна допомога. Так, нова страхова програма покриває, наприклад, травми, високу температуру у дитини, інфаркт, інсульт, ГРВІ, захворювання хребта, статевої системи (цистит, простатит, кольпіт і т.ін.), бронхіт, захворювання ЛОР-органів, холецистит, загострення захворювань шлунково-кишкового тракту, пневмонію та інші захворювання.

Також програма "Доброполіс на кожен день" передбачає можливість оформити додатково стоматологічне та онкологічне страхування. Ще однією особливістю цього полісу є страхування для цивільних від травм, отриманих через воєнні дії в Україні.

Страхова сума нової програми складає 300 тис грн, а її річна вартість починається від 19 тис. гривень. 

 "Ми раді розширити програму та збільшити її покриття, оскільки це дає можливість зробити життя людей набагато безпечнішим, а якісну сучасну медичну допомогу - доступнішою. Я вважаю, що це чудовий приклад синергії двох компаній - поєднання всіх переваг страхової медицини та професійний підхід в організації медичної допомоги", - прокоментувала керівниця департаменту продажів особистих видів страхування СК "ІНГО" Марина Зварич.
"Після запуску в березні цього року "Доброполісу для екстрених ситуацій" ми отримали величезну кількість запитань від наших клієнтів про те, чи можна придбати страхування в "Добробуті" й для планового лікування й операцій. Тож ми оперативно відреагували на цей запит, створивши ще один унікальний страховий продукт разом з нашими партнерами "ІНГО". Нова програма "Доброполіс на кожен день", яка робить життя набагато більш безпечним, обійдеться за вартістю чашки кави - 53 гривні на день", - зазначив директор з корпоративних продажів "Добробуту" Дмитро Гроссу.

 

Більш детально з умовами нової програми можна ознайомитись за посиланням.

Довідка
"Добробут" – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. До мережі входять 17 медичних центрів в Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямами. Щороку фахівці "Добробуту" проводять понад 7 тис. операцій. У мережі працюють 2 700 співробітників.
Від перших днів війни лікувально-діагностичний центр "Добробуту" в Києві безоплатно надавав ургентну медичну допомогу захисникам України та пораненому внаслідок бойових дій населенню в режимі 24/7. Завдяки діяльності благодійних фондів Direct Relief International та Dobrobut Foundation у ЛДЦ "Добробут" можуть отримати безоплатну допомогу поранені військові та люди, що опинилися в скрутному становищі через війну. "Добробут" став першою приватною мережею в Україні, яка отримала фінансування від федерального уряду США – за підтримки Корпорації міжнародного фінансування США (U.S. International Development Finance Corporation, DFC) компанія побудує сучасний центр фізичної реабілітації.

   

АТ "Страхова компанія "ІНГО" має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. "ІНГО" є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) Національної Асоціації Страховиків України (НАСУ) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 21.09.2023 рейтингове агентство "IBI-Рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК "ІНГО" за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА.
Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%