БETA-ВЕРСІЯ

Назад

«Прорив року» серед страхових компаній – «ІНГО» визнали однією з кращих

02.06.2021

Страхова компанія «ІНГО» посіла друге місце FinAwards 2021 в номінації «Прорив року».

Це спеціальна номінація для представників ринку страхування України. У ній брали участь компанії, яким в 2020 році вдалося збільшити страхові премії щонайменше на 25%.

Серед успіхів «ІНГО», які відзначили на конкурсі FinAwards 2021, – динаміка премій у добровільному медичному страхуванні - 134%, переведення в електронні форму 75% роздрібних продуктів, зростання онлайн продажів втричі.

Також експерти зауважили значну кількість застрахованих комерційних об’єктів. Сонячні електростанції, загальних обсяг потужностей яких складає 1 ГВт. Аеропорти, ТРЦ, офісні центри, готелі, що убезпечені на суму понад 180 млн дол США.

FinAwards – це щорічний конкурс, мета якого визначити найкращі фінансові компанії в реалізації продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів. Засновники премії - популярні сайти про фінанси Minfin.com.ua і Finance.ua. Цього року на конкурсі вперше оцінювався український ринок страхування.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%