БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Кредитний рейтинг АСК "ІНГО Україна" оновлено на рівні uaaa зі стабільним прогнозом

25.03.2019 1 минута

13 червня 2018 року національне рейтингове агентство IBI Rating оновило довгостроковий кредитний рейтинг АСК «ІНГО Україна» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA (прогноз стабільний). Інвестиційний рівень uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз кредитного рейтингу «стабільний» означає, що зміна кредитного рейтингу протягом року є малоймовірною.

 

Фактори, що обґрунтовують рівень кредитного рейтингу:

  • Сильні ринкові позиції, а також добре розвинуті канали продажів, що сприяє стабільній динаміці надходження страхових платежів
  • Прийнятні показники капіталізації та відсутність боргового навантаження
  • Збалансованість страхового портфеля
  • Висока якість та достатня диверсифікація активів, якими представлені страхові резерви
  • Суттєва частка резерву заявлених, але не виплачених збитків
  • Високі показники платоспроможності – станом на 01.04.2018 фактичний запас платоспроможності перевищував нормативний у 3,5 рази. 
  • Високе значення комбінованого показника збитковості 
  • Збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення та підприємств реального сектору 
Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%