БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Компанія ІНГО висловлює співчуття колективу НІБУЛОН

02.08.2022

Шановні пані та панове,

Прийміть наші щирі співчуття через загибель Олексія Опанасовича та його дружини Раїси Михайлівни Вадатурських.

Це справжня втрата не лише для рідних та близьких,   Олексія Опанасовича та Раїси Михайлівни, а й  для всієї України.

Стабільні партнерські стосунки, які склалися між нашими компаніями протягом багатьох років, дозволяють нам розуміти наскільки велике значення для України має діяльність компанії Нібулон та особисто Олексія Опанасовича.

Він завжди був прикладом та взірцем енергійної та професійної людини, яка не зупиняється у розвитку і постійно розширює сферу підприємницької діяльності. Репутація Нібулону і його особисто назавжди залишиться еталоном доброчесності та надійності.

Нам складно усвідомити те, що трапилося, і ми глибоко сумуємо разом з вами та близькими загиблих щодо цієї непоправної втрати.

 

З повагою,

Колектив

АТ Страхова компанія «ІНГО» 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%