БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Кількість страхових звернень щодо медичних послуг у червні збільшилася на 27%

08.07.2022

В департаменті особистих видів страхування «Страхової компанії «ІНГО» відзначають зростання активності застрахованих по ДМС клієнтів. Середня кількість щоденних звернень в червні збільшилася з 750 до 950 дзвінків.

Проте за підсумками останнього місяця «ІНГО» організувала та сплатила медичних послуг загальною вартістю понад 14,3 млн. грн. Їхня кількість у порівнянні з травнем збільшилася на 27%, хоча в гривнях цей показник став меншим.

«В травні компанія провела цілу низку виплат за послугами, що були надані у попередні складні місяці, коли медичні заклади мали проблеми з адмініструванням розрахунків», - зазначив заступник голови правління Сергій Майстренко. – «Тепер ситуація з оплатою медичних послуг вирівнюється відповідно до поточного рівня звернень».

Протягом червня 2022 року ІНГО організувала та сплатила для своїх застрахованих понад 12 000 медичних послуг. Найбільше з них припадає на медичні консультації (37%) та лікарські препарати (30%). Також досить часто зверталися по стоматологічні послуги (11%) та для отримання інструментальної діагностики (13%). Решта - лікувальний масаж, вітамінізація, офтальмологія, ведення вагітності, денний стаціонар та госпіталізація.

Також протягом червня постраждалим внаслідок нещасних випадків було виплачено понад 2,3 млн грн.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%