БETA-ВЕРСІЯ

Назад

«ІНГО» застрахувала учасників шоу «Танці з зірками»

06.09.2021

Страхова компанія «ІНГО» застрахувала учасників грандіозного шоу «Танці з зірками».

У новому сезоні проекту, який стартував 5 вересня, беруть участь 14 зірок. Це Олег Михайлюта (Фагот) з гурту ТНМК, співачка Джамала, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, співачка Lida Lee, каратист, олімпійський призер Станіслав Горуна, олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, актори Артур Логай, Костянтин Войтенко та інші.

Про страховий захист зіркових учасників подбає «ІНГО», щоб вони могли дивувати глядачів яскравими образами та неймовірними перевтіленнями.

СК «ІНГО» працює на ринку страхування з 1994 року. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.

 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%