БETA-ВЕРСІЯ

Назад

25 млн грн нараховано для виплат за договорами ДМС у серпні

23.09.2022

У серпні 2022 року страхова компанія ІНГО нарахувала до виплат за полісами добровільного медичного страхування 25 млн грн. Ще 4,7 млн. грн нараховано для виплат за договорами страхування від нещасного випадку. Всього цього місяця було організовано понад 15 500 медичних послуг, що перевищує показники липня на 17%.

Продовжує зростати і кількість щоденних звернень. Якщо в липні по медичну допомогу щодня зверталося приблизно 1100 осіб, то у серпні 1300. І це поки що без врахування етапу сезонних захворювань, який, як правило, розпочинається наприкінці вересня.

Найчастіше у серпні застраховані зверталися по медичні консультації (+21%), отримували лікувальні препарати (+22%) та проходили інструментальну діагностику (+23%). Трохи зменшився попит на стоматологію (-3%) та офтальмологію (-8%), а от кількість госпіталізацій зросла на 13%. На 68% збільшилася кількість вітамінізацій.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%